ADK

Bezkontaktní skupinový trénink ve svižném tempu hudby s prvky kickboxu. Díky rychlým úderům a kopům procvičíte a vytvarujete celé tělo, zlepšíte si fyzickou kondici, náladu a odbouráte stres. Výhodou cvičení je kombinace aerobní aktivity s posilováním.  Rychlé tempo  může některé začátečníky překvapit, ale nechat se odradit by byla chyba, efekty se dostavují rychle!

Jedno z nejoblíbenějších dynamických cvičení, kterému rádi podlehnete.

Body shape

Komplexní cvičení, které pomáhá rovnoměrně tvarovat a zpevňovat postavu. Jde o posilovací cvičení, kde je využívána převážně hmotnost vlastního těla. Určeno je všem věkovým kategoriím bez omezení věku, váhy a pohybového nadání.

Pro zahřátí se používají jednoduché prvky z aerobiku, při vlastním cvičení se využívám vlastní váhy a různých cvičebních pomůcek (gumičky, činky, míče, bosu, stepy, kettlebelly) a lekce je vždy ukončena protažením a celkovým zklidněním.

Cardio training

Kardio je klasický způsob cvičení, při kterém se spalují tuky a můžeme pracovat na své ideální postavě. Má tedy své výhody, díky kterým by neměl chybět v žádném tréninkovém plánu. Za kardio můžeme považovat v podstatě každou vytrvalostní aktivitu, při které se tepová frekvence vyšplhá až k 80ti % vašeho tepového maxima.

Vyjma klasických kardio aktivit (běhání, jízda na kole, Total Body Workout apod.)  existují i některé zajímavé cviky, při kterých výrazně roste tepová frekvence. Řadí se mezi ně angličáky, dřepy s výskokem a jiné techniky inspirované atletickým tréninkem.

Pokud tedy potřebujete rychle a efektivně docílit ideální postavy, cardio training je dobrou volbou.

Problémové partie

Na této lekci se zaměřujeme na problémové partie většiny žen– bříško (vnější šikmé, vnitřní šikmé, přímé i tzv. „spodní“),hýždě, stehna a nezapomeneme ani na triceps a záda. Lekce jsou prokládány i lehkým kardiem, aby se odbourával i podkožní tuk.

Každá žena si přizpůsobí zátěž při posilování sama sobě, tempo kardia přizpůsobí svému aktuálnímu zdravotnímu stavu a fyzické kondici . Každá lekce je na závěr ukončena protažením s uvolněním svalů tak, aby nedocházelo k jejich zkrácení.

Z lekce budete odcházet zpevněná, lehčí a s dobrou náladou.