Ze všeho nejdříve bychom chtěli všem závodníkům poděkovat za jejich účast a skvělou bojovnost za „Příkopy“ v naší 1. účasti Daily Fitness Tour. V 8. ročníku DF Tour jsme byli nováčky, začlenili jsme se na jedničku a ukázali jsme zbylým 2 pobočkám, že s námi musí v další sezóně počítat. Závěrečný marathon ukázal, že si umíme i 180ti minutovou jízdu užít ve skvělé atmosféře a s úsměvem na rtu, což je pro jakoukoli sportovní aktivitu velice důležité!

Zakončili jsme tedy 8. ročník závodu Daily fitness Tour s těmito výsledky:

Pátou, tj. poslední etapu vyhrála Hanáková Diana, na druhém místě se umístila Bittnerová Linda a Noseková Dominika. O třetí místo se dělí Bulová Jana, Zemanová Jitka a Belush Olga.

Dle pravidel vyhlašujeme také celkové pořadí závodníků za naše barvy – tým „Na Příkopě“. Celkově, dle počtu nasbíraných bodů, vyhrála Hanáková Diana  ;-)  , druhé místo získala Zemanová Jitka  ;-)  Budilová Gabriela 😉 se umístila na příčce třetí. Závodníkům gratulujeme!

A teď pozor, celý závod vrcholí podle plánu venkovní cyklistickou vyjížďkou, kde budou vítězové odměněni. Termín je předběžně stanoven centrálně na 19. května, informace ještě upřesníme. Máte se na co těšit!

Category