komplexní péče o klienty v rámci fitness

podpora pro zdravý pohyb a splnění individuálních cílů

Fyzioterapie

Vedle sportovních a fitness aktivit můžeme klientům nabídnou služby profesionální fyzioterapeutky, která zaštiťuje péči o pohybový aparát a nabízí služby v oblasti masáží, rehabilitace a fyzioterapie.

Masáže

Vyzkoušejte pozitivní účinky masáží, zbavte se bolesti, napětí a stresu. Čeká vás úžasné uvolnění a celkové zlepšení vašeho stavu. Nabízíme sportovní i relaxační masáže.

Vital box

Ke správnému cvičení a zdravému pohybu patří v neposlední řadě i zdravá a vyvážená strava. My vám nabízíme kvalitní koncept Vital Box.

InBody

Měřením na přístroji InBody se dozvíte o složení těla, množství útrobního tuku, minerálních látkách, retenci vody v těle, bazálním metabolismu a dalších informacích ovlivňujících zdraví, odolnost i kondici organismu.

Solária

Pokud chcete mít své tělo nejen v kondici, ale i správně natónované nejen pro letní sezónu, využijte našich moderních solárií megaSun. Nabízíme solárium vertikální i horizontální, výběr ponecháme na vás…

Bar

Usměvavý personál o naše klienty pečuje také na 2 design barech, kde se můžete občerstvit, zakoupit potravinové doplňky a fitness produkty a nebo si dát s námi dobrou kávu…