posilovna, osobní tréninky i skupinové lekce

tým profesionálních trenérů a lektorů je zárukou efektivního a rychlého dosažení vašich individuálních cílů

Posilovna

Největší a nejmodernější posilovna v centru Prahy vybavená špičkovými stroji Star Trac. Netradiční prostory o rozloze 1200m2 se 112 posilovacími stroji, které potěší každého příznivce fitness…

Body & Mind

B&M jsou lekce zaměřené na rozvoj výkonnosti a pružnosti těla, ale také na duševní a emocionální pohodu. Posilují tělo, uvolňují napětí, odstraňují stres, učí efektivně dýchat a relaxovat.

Indoor cycling

Trénink na stacionárním kole pod vedením lektora, který vás dostane rychle do formy. Zvýšíte fyzickou kondici, vytrvalost, svalovou sílu, spálíte tuky a posílíte kardiovaskulárního systém.

Funkční trénink

Funkční trénink jsou lekce zaměřené na individuální cíle cvičence. Rozvíjí nebo obnovují jeho pohybové schopnosti. Při cvičení používáme váhu těla, případně drobné pomůcky.

Kardio trénink

Kardio trénink pracuje s tepovou frekvencí. Posiluje tak srdečně cévní systém, fyzickou výkonnost a startuje proces spalování tuků. Jeho efektem je tedy hubnutí a vyrýsované svaly.

Sportovní akademie

Sportovní akademie je určená sportovním nadšencům i sportovním týmům od 8-16 let, kteří chtějí správně a efektivně cvičit pod vedením profesionálních trenérů a lektorů.