Měřením na diagnostickém přístroji InBody, na základě patentované technologie a přesného měření, se dozvíte nejen něco o složení vašeho těla, množství útrobního tuku, minerálních látek, retenci vody v těle, hodnotě bazální metabolismus, ale i mnoho dalších informací, které ovlivňují zdraví a odolnost organismu.

Z diagnostiky se dozvíte, jaký máte poměr svalové a tukové hmoty a jaké je jejich rozložení na těle, množství vody v těle, … Díky těmto výsledkům, současně s konzultací s trenérem či fyzioterapeutem, může být stanoveno a doporučeno, jakou aktivitu a jak často byste měli dělat, aby snaha byla efektivní a Vy jste dosáhli svých cílů. Diagnostiku nabízíme základní a komplexní.

  • Základní diagnostika je rychlé zjištění Vaší váhy a poměru tuků a svalů.
  • Komplexní diagnostika nabízí kvalifikovaný rozbor výsledků s trenérem a vyhodnocení více sledovaných údajů o těle. Zjistíte údaje ohledně rozmístění svalové a tukové tkáně, množství útrobního tuku, který je pro tělo nebezpečný, množství extracelulární a intracelulární tekutiny, což může ukazovat na otoky v dolních končetinách a také množství minerálů v kostech.

Základní měření u nás může klient absolvovat bez objednání, na komplexní diagnostiku se musí předem objednat pomocí kontaktů uvedených na našich stránkách. Komplexní diagnostiku provádí naše fyzioterapeutka, na základě výsledků získáte doporučení ideální formy pohybové aktivity vedoucí ke splnění vašich cílů.