Indoor cycling

Trénink probíhající na stacionárním kole za doprovodu hudby a pod vedením zkušeného certifikovaného lektora. Může být veden komplexně na zvýšení fyzické kondice nebo mohou tréninky probíhat se speciálním zaměřením na spalování tuků, posílení kardiovaskulárního systému, zvýšení vytrvalosti či svalové síly. Tréninky mohou být i přípravou na závod.

Lekce u nás probíhají v netradičních industriálních prostorách, v sále pro INDOOR CYCLING máme 19 nejmodernějších kol značky STAR TRAC, které představují špičku na trhu. Díky své stabilitě, možnosti nastavení přesného posedu a citlivého řešení brzdového systému umožňují klientům dokonalý pocit z jízdy.

Kola Star Trac disponují:

  • speciálním patentem chráněným tvarem řídítek   výškově nastavitelnými řídítky
  • ergonomickým sedlem, umožňujícím nastavení ve dvou rovinách
  • pedály s klipsnami pro bezpečné uchycení nohy
  • nastavitelnou zátěží a brzdou * stabilním rámem
  • silným setrvačníkem, navozujícím pocit z jízdy na opravdovém kole

Spinbody

Vysoce motivující kardiovaskulární cvičení pod vedením zkušených lektorů.

V lekci je propojena tuky spalující část a trénink kondice (po dobu 40 minut) na našich špičkových kolech Star Trac se speciálním posilováním  těchto  svalových skupin: břišní svaly, svaly na zádech a pažích (po dobu 20 minut). Vše probíhá pod vedením zkušených lektorů, po celou dobu je kladen důraz na technicky správné provedení. Tempo určuje rytmický hudební doprovod a vaše vlastní fyzické schopnosti.

Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů. Posledních 5 minut lekce věnujeme intenzivnímu protažení.

Pro koho je lekce určena?

Pro všechny! Lekce není omezena věkem a je určena pro každého, kdo má zájem udržet si a zvýšit fyzickou kondici, redukovat váhu, zbavit se stresu. Na lekci můžete přijít sami, ale i s parťákem – získáte víc, než jen trénink ;-) .

V sále pro INDOOR CYCLING máme 19 kol značky STAR TRAC, které představují špičku na trhu, a to díky své stabilitě, možnosti nastavení přesného posedu a citlivého řešení brzdového systému, dokonalý pocit z jízdy.