Všichni víte, že je naše posilovna největší v Praze plná těch nejmodernějších strojů Star Trac. My víme, že se někteří obávají, jestli budou umět všechny tyto novinky obsluhovat. Připravili jsme proto novinku v našich službách – INTRO s osobním trenérem.

Co INTRO vlastně je? Vlastně takové malé „ochutnání“ všeho, co naše posilovna a Daily Fitness nabízí.

Osobní trenér se Vám bude věnovat 40 minut, projdete společně prostory Daily Fitness a posilovny. Seznámíte se se Star Trac novinkami a získáte základní přehled o tom, jaké stroje efektivně využívat při Vašem individuálním fitness záměru – kondice, hubnutí, nabývání svalové hmoty, atd.. Uvidíte, jaké cvičení je právě pro Vás vhodné a sami se lépe zorientujete v naší nabídce.

Naším cílem je spokojený a informovaný klient – klient, který bude u nás cvičit efektivně a správně! Zdravý pohyb pohyb patří u našich trenérů a lektorů k pilířům jejich práce.

  • trenéra si může každý klient vybrat u nás ve fitness na základě osobních profilů každého (umístěné na nástěnce v 1. podlaží fitness) či na základě CV na našich stránkách v kategorii osobní trenér ZDE
  • cena INTRO s osobním trenérem činí 300,- Kč / 40 minut (klient jí může využít pouze 1x).
Category