Potřebujete nabudit a připravit svaly na nadcházející sportovní zátěž nebo naopak urychlit svalovou regeneraci po sportovním výkonu? U naší fyzioterapeutky si můžete vybrat ze 2 dvou typů masáže.

 • Pohotovostní masáž je dynamická s postupně rostoucí hloubkou a razancí. Jejím cílem je připravit svalstvo sportovce na okamžitě následující sportovní výkon.
 • Masáž regenerační je naopak klidná, slouží zejména k uvolnění a prokrvení svalstva, urychluje odplavování laktátu a zahájí tak proces regenerace.

Objednat se můžete na základě kontaktů uvedených ZDE či navštivte naše fitness a domluvíte se s naší fyzioterapeutkou osobně.

Pokud vás bolí záda a momentálně nemáte chuť se aktivně podílet na terapii cvičením, chcete masáží pouze dopomoci procesu rehabilitace nebo pouze zrelaxovat po dlouhém pracovním dni, jste vítáni. Masáž bude prováděna vysokoškolsky vzdělanou fyzioterapeutkou, vždy s ohledem na váš aktuální stav či případné zdravotní problémy.

Tato krátká, avšak efektivní masáž vám pomůže nejen od zatuhlých svalů, ale i únavy a stresu. Celodenní shon, sedavý způsob zaměstnání, ale i psychické vypětí má velký vliv na svalový tonus zejména v oblasti šíje. Přijďte proto zrelaxovat a zbavit se pociťované ztuhlosti. Zamezíte tak možnému vzniku chronických obtíží v oblasti krční páteře či sekundárně vzniklým bolestem hlavy.

Ve spolupráci se společností TAWAN nabízíme klientům kvalitní thajské masáže. Chceme, abyste i vy pocítili přívětivou atmosféru s vůní dalekého Orientu, která vám vrátí ztracenou energii. Thajské masáže jsou založeny na léčebné teorii vnitřních energetických drah v těle (meridiánů) a reflexních bodů na nich umístěných. Masérka tyto body protlačuje palci, patou, kolenem, předloktím nebo dlaní a jemně přitom manipuluje s tělem klienta.

Na thajskou masáž se u nás musí klient objednat minimálně 24 předem s ohledem na externí spolupráci. Na Vámi vybraný termín přijíždí certifikovaný thajská masérka společnosti TAWAN. Objednávejte se na kontaktech naší recepce.

Našim klientům můžeme nabídnou tyto masáže:

 • Classic Thai

Dokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle, jejichž zablokování přináší v běžném životě nepříjemné zdravotní komplikace. Jejich uvolnění spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí. Masáž probíhá ve volném oblečení a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Pravidelné masáže napomáhají pohyblivosti kloubů, posilují činnost vnitřních orgánů, zlepšují krevní oběh a posilují nervový systém. Blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

 • Aroma Oil

Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Thajská terapeutka se systematicky věnuje každé části těla. Procedura začíná postupným promasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

 • Kombi

Výjimečná kombinace tradiční thajské masáže CLASSIC THAI soustředěné na namáhané tělo od pasu dolů a aromatické olejové masáže AROMA OIL zaměřené na horní polovinu těla včetně končetin. Kombi masáž propojuje zdravotní benefity s relaxačními účinky obou masáží. Váhali jste někdy mezi CLASSIC THAI a AROMA? Nyní vám nabízíme to nejlepší z obou v jediné masáži KOMBI.

 • Royal Thai

Královská thajská péče vhodná pro celkovou regeneraci organismu. Je kombinací tradiční thajské masáže a starodávné léčebné metody vycházející z přikládání horkých bylinných sáčků na místa, kde v těle proudí energie. Tradiční thajská masáž nejprve odstraní ztuhlost svalů a kloubů, účinně protáhne páteř a končetiny a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Masérka tlakovým působením na reflexní body celé tělo uvolní a připraví na následnou terapii. Ta probíhá za pomoci bylinných balíčků, které jsou předem nahřívány na příjemnou teplotu a přikládány na unavená místa na těle. Thajské bylinky a koření obsažené v sáčku způsobují zpevnění pokožky, dokonalé odbourání stresu a dlouhotrvající fyzické i duševní uvolnění.

 • Royal Aroma

Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních masážních olejů. Ty obsahují množství vitamínů se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku. Masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a pomáhá při vyčerpanosti, uklidňuje a zároveň posiluje. Je kombinací klasické thajské olejové masáže a starodávné léčebné metody spočívající v přikládání horkých bylinných balíčků na unavené tělo. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká do hloubky svalu, kde účinně uvolňuje napětí a přináší úlevu od bolesti. Ve druhé části thajská terapeutka provede speciální aromaterapeutickou olejovou masáž od plosek nohou až po šíji a krk.

 • Back

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Procedura se provádí spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, čímž pomáhá k uvolnění svalstva a celkové relaxaci. Je rovněž vhodná pro odstranění stresu a bolestí hlavy v důsledku potíží se zablokovanou krční páteří. Thajská terapeutka se po dobu 60 minut soustředí na problematické partie zad, ramen a šíje, kde bezbolestnými hmaty uvolňuje ztuhlé svalstvo a tlakovým působením na akupresurní body postupně odblokovává páteř a klouby.

 • Foot

Na chodidlech se vyskytuje mnoho reflexních bodů a jejich tlaková stimulace uvolňuje energetické dráhy (meridiány), které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Masáž chodidel je také velmi důležitá pro správné držení těla při chůzi, čímž předcházíte zdravotním obtížím v oblasti páteře a zad. Tato příjemná procedura spojena s masáží celých nohou a v případě 60 minut také promasírováním ramen, šíje a hlavy.

 • Anti-Stress

Relaxační thajská masáž umožňující maximum regenerace v krátkém čase. Vhodná pro nás nadměrně zaměstnané, žijící v neustálém shonu a stresu. Během půlhodinky, která jistě nenaruší váš program, naleznete ztracenou sílu. Pomocí čerstvých bylinek a speciálních thajských mastí zbaví thajská terapeutka vaše tělo pocitu stresu a uvolní ztuhlé partie. Procedura je zahájena nejprve klasickou thajskou masáží zad, posléze ramen, šíje a hlavy. Součástí masáže je i terapie pomocí horkých bylinných sáčků přikládaných na bolavá místa zatížených partií.

 • Pregnancy / Healthy Mum

Tato jemná masáž je určena speciálně pro nastávající maminky. Navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Blahodárné účinky této masáže jsou přínosné nejen pro maminku, ale především pro zdravý vývoj dítěte. Masáž se provádí částečně na zádech a na bocích za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy a pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad. Zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, to vede k odstranění pocitu „těžkých nohou“ i dalších těhotenských potíží. Snižuje stres a napětí, a prospívá toku kyslíku a živin k dítěti. Prenatální masáž je vhodná pro maminky od třetího měsíce těhotenství až do času porodu.