Kardio zóna a posilovna

Příjemné a unikátní prostředí posilovny Daily fitness už na první pohled slibuje kvalitní trénink. Ať už máte cíl pracovat na své fyzické kondici, snižování hmotnosti, nárůstu svalové hmoty anebo zkrátka cvičení patří k vašemu životnímu stylu, u nás najdete prostor k jeho dosažení.

Cvičit můžete na nejmodernějších strojích značky Star Trac, s vahou vlastního těla v moderní Cross Gym zóně – 1200m2 připravených nastartovat vaší cestu ke zdravému pohybu.

VYBAVENÍ

Posilovací stroje jsou výjimečně funkční, mají špičkový design, přirozenou biomechaniku pohybu a odpovídají nejmodernějším trendům fitness. Každý fitness stroj pro posilovnu nabízí vysokou funkční úroveň, tak jak uživatelé od produktů STAR TRAC očekávají. Kvalita sérií HumanSport, Inspiration, Impact, Instinct a Leverage je viditelná na detailech provedení, jako jsou např. polstrování s dvojitým stehem nebo kryté sloupce se závažím, pro vyšší bezpečnost. Revoluční systém volby zátěží Lock N Load® se jistě stane dalším standardem fitness průmyslu. Společně s řadou fitness laviček a stojanů obsahuje naše posilovna víc než 110 strojů a celková její plocha činí 1 200 m2.

VAŠE PRVNÍ NÁVŠTĚVA

Případné obavy z první návštěvy, kdy hraje roli nervozita z neznámého prostředí, jsou u nás zbytečné! Vyškolený personál recepce a osobních trenérů se o vás postará. Prostor pro cvičení je vzdušný a rozlehlý, pokud chcete čas věnovat sami sobě, poskytuje možnost maximálního soustředění. Pakliže se vám samotnému cvičit nechce, přesto neváhejte a přijďte – přátelské prostředí vás pohltí a možnost navázat kontakt s novými sparing partnery a kamarády je vysoce pravděpodobný 😊 . Cvičení v naší posilovně může být i zábava a chvilka, na kterou se budete těšit.

TESTOVALI PRO VÁS

Stroje pro nás vybírali specialisté a mezi prvními je vyzkoušeli tváře společnosti STAR TRAC – WAYNE GORDON a JENNY PACEY. Skvělé testovací video a naše stroje prošli profesionální testovací zkouškou!

Funkční sály

2. PP našich industriálních prostor patří skupinovým tréninkům. Atypické prostory s moderním vybavením = místo, kde se klienti budou cítit příjemně.

Prostor pro bojové sporty

Unikátní otevřený prostor určený pro milovníky bojových sportů. U nás budete navíc pod dohledem opravdových mistrů bojovníků – Vlado Idranyi (mistr světa K1 a Thai boxu) a Petr „Píno“ Ondruš (mistr světa MMA). Tréninky jsou zaměřené na vytrvalost, rychlost, sílu a kondici s využitím správné techniky a zacvičit si mohou úplní začátečníci i zdatní bojovníci formou skupinových lekcí i individuálních tréninků.

Sál pro funkční trénink

Plně vybavený sál s kapacitou 15 cvičenců, který je určen pro Kruhový trénink, lekce TRX, Tabatu, Body shape, TRX for yoga. Celkově tedy pro trénink kondice a síly. Zacvičit si můžete na Bosu, s Kettlebelly, s nářadím určeným pro Pump (závaží na tyči), s Medicinbally, Expandery i malými činkami.

Sál pro kardio tréninky a Body and Mind

Nádherný prostorný a prosvětlený sál s kapacitou pro 20 cvičenců, kde probíhají lekce Pilates, Fitness yoga, Zdravotní cvičení a jiné kompenzační nebo klidné lekce. Z těch rychlejších; zaměřených na spalování tuků, rýsování a posilování kardiovaskulárního systému; si zde můžete vybrat například Total Body Workout nebo Cardio trénink. Jako pomůcky často využíváme stepy a bosu.

Sál plný moderních statických kol

Věděli jste, že Indoor cycling, po svém chvilkovém úpadku, začal být opět jednou z nejvyhledávanějších lekcí? Není divu… Dokáže skvěle simulovat cyklistické tréninky uvnitř, navíc je to prokazatelně jedno ze cvičení, při které nejvíc hubnete a navíc se pobavíte. Šlapete pod vedením instruktora v rytmu krásné hudby… Máme pro vás místnost s 18. moderními koly značky Star Trac.

Skupinové lekce probíhají u nás pod vedením těch nejlepších certifikovaných instruktorů, pro které je práce koníčkem. Pro naše klienty jsou lektoři nejen motivátory, ale především se stávají parťáky na cestě ke splnění svých individuálním cílů. Jsme jeden tým, jedna parta.

Veškeré rozvrhy skupinových lekcí naleznete ZDE.

Osobní trénink

Osobní tréninky jsou připravovány a řízeny dle nejnovějších tréninkových metod tak, aby umožnily bezpečně a efektivně dosáhnout vytyčených cílů. Naši trenéři vám pomohou vytvořit fungující tréninkový program ušitý na míru.

Proč využít služeb osobního trenéra? Trénováním s osobním trenérem získáváte autoritu a parťáka, který vás motivuje, podporuje a pomáhá dosáhnout vašich vysněných výsledků. Provede vás celou oblastí fitness a zdravého pohybu, dokáže najít cestu ke zhubnutí, vylepšit kondici, připraví pro výkon v jiných sportech, ať je to vytrvalostní běh anebo zlepšení akcelerace například v badmintonu. Pokud chcete nabrat svalovou hmotu nebo vyrýsovat tělo, jste po zranění či máte jiné zdravotní problémy, neváhejte a obraťte se vždy na profesionály.

Všichni naši trenéři sestaví tréninkový plán a na požádání i jídelníček. Uplatňují trendy ve svém oboru a neustále se vzdělávají v oblasti sportu i zdraví. Ve spolupráci s naší fyzioterapeutkou jsou schopni klientům udělat komplexní kineziologický rozbor a diagnostiku na přístroji IN BODY.

Přestaňte cvičit bez výsledků a začněte efektivně trénovat s našimi trenéry.

jejich profily najdete na nástěnce v našem fitness centru a také na webových stránkách ZDE

Naše posilovna je největší v Praze a chápeme, že se někteří obávají, jestli budou umět všechny naše novinky značky Star Trac obsluhovat. Pro každého z vás, kdo potřebuje na svém začátku podpořit, jsme připravili možnost Intro s osobním trenérem. Služba, která je určena všem, kteří potřebují pomoc nejen s obsluhou strojů, ale potřebují radu, jakým nejvhodnějším způsobem s cvičením začít.

Nebojte se, vyzkoušejte si naše prostory, naše trenéry. Svěřte se do rukou profesionálů.