Sportovní akademie

Dnešní děti tráví stále více času u mobilních telefonů, tabletů či počítačů. Pokud se přidají další novodobé „nevyváženosti“, jakými jsou nekvalitní batohy plné učebnic, sezení na nevhodných židlích, nedostatek pohybu nebo jednostranné fyzické zatížení u aktivních sportovců, mají zaděláno na zdravotní problémy v dospělosti.

Jediným dobrým řešením je zdravý pohyb – kompenzační či kondiční funkční trénink. Našim mladým klientům nabízíme sportovní akademii pod vedením profesionálních lektorů v našich krásných a perfektně vybavených prostorách Daily Fitness.

Sportovní akademie probíhá nejčastěji v sobotu dopoledne a v neděli odpoledne pro tyto věkové kategorie: 8-10 let, 11-13 let a 14-16 let. Lekce jsou rozdělené na kompenzační cvičení a kondiční funkční trénink.

Vybrat si můžete vždy lekci, která bude Vašemu dítěti vyhovovat, lekce lze střídat. Jedinou nutností je rezervace dítěte předem, a to vždy nejpozději do páteční 15. hodiny.

KOMPENZAČNÍ CVIČENÍ

* trénink flexibility * rozvoj koordinace pohybu *  procvičení stabilizátorů trupu * zlepšení držení těla * strečinkové techniky a jógové pozice * zábava a doplněk jiného sportu *

KONDIČNÍ CVIČENÍ

* zvýšení fyzické výkonnosti * zlepšení výbušnosti * vytrvalost a síla * trénink středu těla * rozvoj koordinace pohybu * podpora soutěživého ducha *