Vitalbox je konceptem, který vznikl díky velké poptávce nejen sportovních nadšenců po zdravém a zároveň chutném stravování, které bude v souladu s jejich cíli. Ať již chcete hubnout, udržet se ve formě nebo nabírat svalovou hmotu, Vitalbox má pro vás řešení ušité na míru. Majitele společnosti, fitness trenéři a výživoví poradci, si zakládají na individuálním přístupu, který v největší možné míře uplatňují při sestavování stravovacích plánů pro své klienty. Vyzkoušejte Vitalbox i Vy!

O společnosti

Majiteli společnosti jsou Jakub Kraus a Eva Havelková, osobní fitness trenéři s dlouholetou praxí, kteří zároveň poskytují odborné poradenství v oblasti zdravé výživy. Mají za sebou nejen mnoho úspěchů se svými klienty, ale také zkušenosti z národních i mezinárodních soutěží ve fitness (kategorie Bikini Fitness a Men´s Physique). Veřejnosti se společně prezentují projektem Fitness Miláčci, kterým motivují tisíce lidí k zdravějšímu a aktivnějšímu způsobu života.

Vitalbox program je návod, jak se cítit lépe, jak na sobě pracovat a jak krok za krokem dosahovat svých cílů! Díky stravovacím programům nebudete muset trávit dlouhé hodiny v kuchyni ani v supermarketu, nebudete muset počítat svůj příjem bílkovin, sacharidů a tuků, nebudete pochybovat! Jednoduše si od nás nechte nastavit vhodný program dle Vašich cílů, dodržujte ho, poslouchejte naše rady a sledujte tu změnu, kterou to s Vámi zanedlouho udělá!

Strava je základ!