Pokud chcete získat jistotu, že trénujete správně nebo byste rádi rozšířili zásobu posilovacích či protahovacích cviků, využijte naší nabídky „FYZIO LIGHT“. Jedinečná příležitost, jak si vyzkoušet služby profesionálního fyzioterapeuta a získat ucelenou představu o tom, jak správně cvičit za skvělou cenu 350,- Kč.

Navštivte naše fitness, přijďte k nám do posilovny či na skupinovou lekci (Multisport karta, členství, jednorázový vstup, permanentka) a získejte výhodně profesionální konzultaci a doporučení v rámci služby „fyzio light“.

Věnovat se vám bude Mgr. Tereza Saifrová, která působí nejen v prostorách našeho fitness, ale pečuje o zdravý pohyb našich profesionálních sportovců (např. česká triatlonová reprezentace, Petra Kvitová, Lucie Hradecká, …).

Co služba „fyzio light“ obnáší?

  • konzultaci a kontrolu správného provedení cviků
  • rozšíření zásoby kompenzačních, posilovacích a protahovacích cviků
  • doporučení vhodného a efektivního pohybového programu
  • 30 minut individuální péče milé fyzioterapeutky  :lol:

Upozornění!

Službu fyzio light si může klient vyzkoušet pouze 1x jako ochutnávku, další využití služeb naší fyzioterapeutky v oblasti fyzioterapie i masáží se řídí platným ceníkem ZDE.

Jak si službu objednat? 

  • zkuste štěstí:  fyzioterapeutka je u nás k dispozici každý den. Informaci o tom, zda-li se může věnovat právě vám získáte na naší recepci
  • chcete mít jistotu: rezervujte si svůj čas telefonicky, e-mailem či osobně přímo na recepci (kontakt ZDE)
Category